19.05.2020 Поради інструктора з фізкультури (Інструктор з фізкультури Бузун Ю.О.)

Рухливі ігри та ігрові вправи

Ігри з ходьбою, бігом, рівновагою: «Біжіть до мене», «Конячки», «Біжіть до прапорця», «Пташка і пташенята», «Пташенята і кіт», «Трамвай», «Миші та кіт», «Не запізнюйся», «Знайди свій колір», «Діти в лісі».
Ігри з повзанням і лазінням: «Квочка і курчата», «Миші в коморі», «Кішка і кошенята», «Бджілка», «Вороненята».
Ігри з киданням та ловінням предметів: «Влучи в коло», «Хто далі кине торбинку (м’яч)?», «Прокоти м’яч у ворота», «Підкинь м’яч вище».
Ігри зі стрибками: «По рівненькій доріжці», «Спіймай комара», «Коза та вовк», «Жабки», «Горобчики і кіт», «З купинки на купинку», «Хто збере більше стрічок?», «Дострибни до прапорця», «Горобці-стрибунці».

Ігри на орієнтування у просторі: «Відгадай, хто кричить», «Знайди свій будинок», «Не наступи», «Кізонька».
Мовно-ритмічні ігри: «Ворона і вороненята», «Собачки», «Бджілки», «Котик», «Кізонька», «Веселі молоточки».

Середня група

Ігри з ходьбою, бігом, рівновагою: «Знайди собі пару», «У ведмедя у бору», «Мак», «Кольорові автомобілі», «Про Катрусю і цапка», «Пташки і кіт», «Іменинний пиріг», «Пастух і стадо», «Качечка», «Прапорці», «Метелики», «Нумо в коло!».
Ігри з повзанням і лазінням: «Не дзвони», «Діти і вовк», «Переліт птахів», «Кошенята і цуценята», «Кролики». Ігри з киданням та ловінням предметів: «Лови, кидай, падати не давай!», «М’яч через сітку (мотузок)», «Збий булаву», «Школа м’яча», «Кеглі». Ігри зі стрибками: «Зайці і вовк», «Лисиця у курнику», «Заїнька сірий умивається», «Жабки і журавлі», «Горобчики», «Не замочи ніг», «Подзвони в брязкальця», «Дідусь і зайчата». Ігри на орієнтування у просторі: «Знайди, де заховано», «Знайди і промовч», «Хто вийшов?», «Відгадай по голосу», «У лісочку на горбочку».

Рухливі тематичні ігри:

для хлопчиків: «Запорізькі козаки», «Прикордонники», «Розвідники», «Матроси», «Футболісти», «Рятувальники».
для дівчаток: «Метелики», «Бджілки», «Господарочки», «Квіточки», «Сніжинки», «Хмаринки», «Рибки».

Старша група

Ігри з ходьбою, бігом, рівновагою: «Птахи i зозуля», «Гуси-лебеді», «Ми веселі діти», «Чия ланка швидше збереться», «Зроби фігуру», «Каруселі», «Хто перший», «Мишоловка», «Квач», «Kapaci і щука», «Хитра лисиця», «Шпаки», «Теремок», «Хлібчик».
Ігри з повзанням i лазінням: «Ведмідь ібджоли», «Хто швидше до прапорця», «Курочка i горошинки». Ігри з киданням та ловінням предметів: «Мисливці i зайці», «Цілься краще», «Серсо», «Підкинь i злови», «Не давай м’яч», «Кільцекид». Ігри iз стрибками: «Вудочка», «Хто краще стрибне», «Чижик y клітці», «Не боюсь», «Cнігypi i кіт», «Не залишайся на підлозі». Ігри на орієнтування у просторі: «Піджмурки», «Горюдуб», «Відгадай, чий голосок?», «Заборонений рух», «Бережи предмет», «Чий вінок кращий», «Довгоносий журавель», «Ходить гарбуз по городу». Доріжка перешкод. Виконування послідовно такі вправи: біг, підлізання під дугу,пролізання в обруч, ходьба по колодці, стрибок у глибину, бігом повернутись на міcцe старту.