Електронна реєстрація дітей в заклад дошкільної освіти

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в закладі дошкільної освіти.

Для того, щоб поставити свою дитину на чергу в заклад дошкільної освіти, Вам необхідно відвідати розділ “Електронна реєстрація в дошкільни навчальні заклади” на сайті ознайомитись з інструкцією по електронній реєстрації для батьків та заповнити «Мої заявки» .

У разі відсутності можливості зареєструватись самостійно, зверніться, будь ласка, до реєстратора дошкільного навчального закладу, який допоможе Вам заповнити заявку за встановленою формою.

Перед реєстрацією ознайомитися з інформацією про заклади дошкільної освіти на сайті osvita-konotop.gov.ua, та можливістю ознайомитися з повною та скороченою назвою ЗДО, типом, формою власності, типом місцевості, поштової адресою, ПІБ керівника, мовою навчання та іншою інформацією про ЗДО.

Для цього у верхньому правому куті натиснути кнопку «Реєстрація» і ввести необхідні дані в анкеті реєстрації. Необхідно заповнити всі обов’язкові поля, які відмічені знаком «*» (зірочка). Після заповнення анкети і натиснення кнопки «Зареєструватись», необхідно проглянути вказаний в анкеті електронний ящик (електронну пошту) та активувати обліковій запис, використовуючи кнопку активації в електронному листі.

Подати заявку можна лише в один дитячий садок, в разі повторній подачі заявки одним і тим же користувачем, друга заявка не розглядатиметься модератором.

Надалі, зайшовши під своїми обліковими даними (логіном і паролем), заявник може побачити статус заявки, який встановлює модератор сайту.

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у дошкільному навчальному закладі з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Перед початком роботи пропонуємо Вам ознайомитись з Інструкцією  по електронній реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *