Методичне об`єднання вихователів молодших груп

7 лютого 2018 року в Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №13 «Веселка» відбулося методичне об’єднання вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти міста. На засіданні розглядалися питання пізнавального розвитку молодших дошкільників засобами новітніх технологій, дослідницької діяльності та ІКТ.

План засідання включав теоретичну та практичну частину. Під час теоретичної частини присутні мали змогу переглянути доповідь-презентацію з досвіду роботи дошкільного закладу «Пошуково-дослідницька діяльність, як засіб стимулювання пізнавальної активності молодших дошкільників», яку підготувала вихователь-методист Панчошна О. Г. Інтегроване заняття «Зимові пригоди», яке на високому рівні провела педагог Мойсієнко В. О., педагоги переглянули під час практичної частини методичного об’єднання.

Останнім заходом став педагогічний ринг для вихователів засідання «Цікаве в нашому довкіллі». Всі присутні на методичному об’єднанні розширили свої знання про впровадження новітніх технологій та дослідницької діяльності у роботі з дошкільниками.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *