До уваги батьків!

Шановні батьки!

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)

№13 «Веселка» повідомляє:

Ранковий прийом дітей здійснюється з 7.30 до 8.20 год.

Забрати дитину з закладу можна з 16.30 год. (після вечері та виходу дітей на вулицю).

Забрати в інший час попередньо зателефонувавши вихователю та попередивши його про те, що Ви готові забрати дитину. Після цього батьки чекають на ганку закладу, поки вихователь не виведе дитину.

Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 С або ознаки респіраторних захворювань – не допускаються до відвідування закладу.

Ранковий прийом дітей до дошкільного навчального закладу проводить вихователь групи на території закладу, за межами його будівлі.

Батьки або супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску так, щоб були прикриті ніс та рот. Очікування на території закладу повинно бути обмежено.

Батьки приводять дітей в одязі відповідно до погоди. Обов’язково має бути змінний одяг (для переодягання в групі, для денного сну).

На період карантину батькам забороняється:

– телефонувати вихователям під час освітнього процесу (всі дзвінки з 7.00 до 8.00 год. ранку та ввечері перед тим, як забрати дитину);

– заходити до приміщення закладу дошкільної освіти;

– приносити іграшки, книги, їжу в заклад.