21.04.2020 І молодша “Б” (Казка) (Вихователі Бойко Н.Є., Волохова Н.О.)

Тема дня: «Фестиваль весняних кольорів»

Заняття №1 Музичне ( за планом муз. керівника)

Заняття №2 Сенсорика     «ДЖІЛКА ТА РОМАШКА»

Мета: ознайомити дітей з поняттям «один», «багато»; знайомити дітей з жовтим та білим кольорами; вчити розміщувати предмети; позначати за допомогою кольору властивості предмета (ромашки); забезпечувати розуміння поняття «вгорі —
внизу»; розвивати дрібну моторику, мислення; виховувати стриманість.

Обладнання: іграшка-бджілка, ромашка на ніжці; один жовтий круг, по 4 білих круга.

Хід заняття

У групі, на килимку «росте» ромашка.

Всі скоріш до мене, діти,

Тихо, тихо, не шуміти.

Диво-квітка росте в нас,

Гру почати саме час! .        ,

Вихователь звертає увагу дітей на ромашку.

— Як називається ця квітка? Якого кольору в неї пелюсточки? Серединка?

На стрункій високій ніжці,

Біля річки, на лужку,

У косинці- білосніжці

Стріла квітоньку таку.

Ясним оком жовтуватим

Усміхалася мені.

Хочу я її зірвати, ‘

А бджола сказала: — Ні!

До групи «залітає» бджілка.

— Малята, погляньте, як високо літає бджілка! Станьте на
вшпиньки, підніміть ручки і покажіть, як високо летить бджілка.

(Діти піднімають руки догори і показують, як високо летить
бджілка.) .

Бджілка полетіла,

На квіточку присіла,

Пісню заспівала

І медок зібрала.

Вправа «Вгорі-внизу»

Вихователь піднімає бджілку догори і промовляє: «Бджілка вгорі» — діти встають, саджає бджілку на квітку: «Бджілка внизу» — діти присідають.

Вправа повторюється 3-4 рази.

  • Чи хочете ви пограти з бджілками?
  • Ось погляньте, скільки бджілок-подружок прилетіло. .
  •   Вихователь показує бджілок.
  • Скільки їх? (Багато)

— Бджілок багато, а квіточка в нас лише одна. Зробімо для

бджілок квіточки ось із цих кружечків.

Вихователь супроводжує показ поясненням.

— Я візьму жовтий кружечок і покладу його на стіл. Це буде серединка. А потім я візьму білі кружечки і покладу навколо жовтого. Погляньте, яка гарна ромашка.

Діти виконують завдання, вихователь допомагає. Хто з дітей зробив ромашку, отримує бджілку.

Час настав нам всім пограти,

Бджілкам треба політати.

На слова вихователя «Бджілки вгорі» діти піднімають руки вгору і бігають по килимку. На слова «Бджілки внизу» діти саджають бджілок на квіти.

Підсумок заняття.

Добре гралися, малята,

Треба нам відпочивати.

З ким сьогодні грали?

Що з кругів складали?

 

 

 

Вихователь  Волохова Н.О.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *