19.05.2020 І молодша «Б» (Казка) (Вихователі Бойко Н.Є., Волохова Н.О.)
Тема дня: «День качечки»
Заняття 1: Музичне ( за планом музичного керівника)
Заняття 2: Сенсорика
Тема: ПРОГУЛЯНКА ЛІСОМ
Програмовий зміст: учити дітей прийомів зіставляння різних, предметів (шершавий — гладкий), звертати увагу на безліч звуків! у природі; відповідати на запитання вихователя; розвивати мис-1 лення, уяву, пам’ять, зв’язне мовлення, чуттєве сприйняття; виховувати позитивне почуття від спільної діяльності з дорослим.
Матеріал: картинки із зображенням дерев, кошики великий та маленький, горіхи, каштани, аудіозапис вітру, шуму листя, співу птахів.
ХІД ЗАНЯТТЯ
Вихователь: Рада вітати, малята, я вас, Подорож знову чекає на нас. По доріжці ми підемо, Нових друзів знайдемо. Діти крокують по килимку.
В ліс ми з вами прийшли, Друзі нас чекають.
Ми галявину знайшли, –
Разом тут пограємо.
Вихователь пропонує дітям знайти собі місця на галявині.
Білки вже до нас ідуть, Гарні кошики несуть.
- Чи одинакові кошики?
- Які кошики за розміром? (Великий і цаленький)
Треба білкам допомагати,
Горіхи, жолуді зібрати.
Великий кошик маємо,
Горіхи в нього поскладаємо.
А маленький візьмемо —
Каштани в нього зберемо.
Дидактична гра «Збери горіхи та жолуді»
Діти збирають горіхи та жолуді на галявині, кладуть у відповідні кошики.
Горіхи які? (Шершаві) Каштани які? (Гладенькі) Будемо відпочивати, Пісню ліса слухати.
Дидактична гра «Послухаємо, що чути»
Діти слухають аудіозапис шуму вітру, співу птахів, шелест
ги.
- Що почули?
- Як шумить вітер? (У-у-у)
- Як співають пташки? (Ців-ців-ців)
- Як шелестить листя? (Шу-шу-шу)
Відпочили, малята? Час до дому вирушати. По доріжці ми йдемо, скажемо білочкам до побачення. Діти крокують по килимку
Вихователь: Карбула М.О.