15.04.2020 Поради психолога (Практичний психолог Черненко О.В.)

Покращуємо собі настрій, щоб стати щасливішим

  1. Отримуйдостатньосонячного світла.

Дуже важливо отримувати достатньо вітаміну D від сонячного світла. Таким чином, мозок буде продукувати все більше і більше серотоніну. Якщо тобі потрібен саме цей нейромедіатор, ми пропонуємо тобі щодня гуляти хоча б по 10-20 хвилин.

Також, завдяки таким прогулянкам, у тебе буде краща можливість поміркувати над своїм життям і спланувати все те, що ти хочеш зробити у майбутньому.

  1. Тримайсяподалівід цукру

Поїдання великої кількості цукру, приводить до постійного та неперборного бажання солодкого. Коли у нас з’являється така тяга до солодкого, це означає, що наше тіло сигналізує про низький рівень серотоніну у системі.

Інші сигнали, що свідчать про низький рівень серотоніну включають у себе нестійку зміну настрою і поїдання їжі просто для того, щоб заспокоїтися.

Тому, коли якоїсь миті ти відчуєш себе пригніченим – не варто їсти солодощі, вони лише дадуть тимчасове полегшення. Замість цього, ми пропонуємо стабілізувати своє тіло, уникаючи цукру на стільки, на скільки це тільки можливо.

  1. Споживайбільшевітаміну В.

Лікарі кажуть, що вітамін В чудово підходить для фізичного та психічного здоров’я. Також вітаміни В12 і В6 знамениті своєю здатністю підвищувати рівень серотоніну у мозку.

Ось чому багато дослідників рекомендують вживати вітамін В, а особливо тим людям, які хочуть підвищити рівень серотоніну.

  1. Залишайся на позитиві.

Психологи стверджують, що позитивне ставлення до оточуючого світу може мати надзвичайно позитивний вплив на рівень серотоніну.

Ось чому вони рекомендують проводити час з позитивними людьми, слухати хорошу музику і оточувати себе позитивною енергією, якщо ти хочеш зменшити депресію.

  1. Споживайбільшебілка.

Їж побільше сиру, яєць та м’яса, щоб збільшити рівень триптофану у системі. Таким чином, ти також допоможеш своєму тілу виробляти більше серотоніну. Не менш важливо їсти більше яєчних жовтків, а не лише білки, оскільки саме вони й багаті на триптофан і можуть бути надзвичайно потужними антиоксидантами.

  1. Їжпобільшенасіння та горіхів.

Горіхи чудово підходять для виробництва серотоніну. Також вони є чудовою закускою для тих, хто слідкує за собою. Тому, якщо ти хочеш, щоб система травлення добре функціонувала – треба споживати багато насіння та горіхів.

  1. Будь активним.

Важливо отримувати достатньо велику кількість сонця, щоб можна було покращити стан серцево-судинної системи. Потрібно регулярно займатися спортом, щоб підвищити імунну систему і допомогти своєму тілу боротися з хворобою.

  1. Масажі.

Якщо твої м’язи надзвичайно втомилися, ми пропонуємо піти на масаж. Такі вправі можуть зменшити вплив низького рівня серотоніну на твій настрій.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *