Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 1952.6 м2. Проектна потужність закладу  складає 230 місць (10 дошкільних і 2 ясельні  групи). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10.5 – годинним режимом роботи. У даний час функціонує 10 дошкільних груп і 2 ясельні – 254 дітей.

Загальна площа території закладу 1,0915 га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу встановлено спортивний майданчик площею 216 м2. та спортивне обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, куточок лісу,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи та каналізування, гарячою проточною водою заклад забезпечений від електроводонагрівачів, що встановлені в приміщеннях групових осередків та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу – індивідуальне.

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є  сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Створені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ; періодичною пресою – комплектом «Зразковий дитячий садок», технічними засобами навчання. Педагоги мають можливість знайомитися з цими виданнями в електронному вигляді.

Облаштовано місце для роботи практичного психолога, вчителів-логопедів, музичних керівників.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, колонка, мікрофон, дитячі музичні інструменти. Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому та ізолятора з ліжком. Медичне обслуговування в закладі здійснює дві сестри медичні старші. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, жарочна шафа, електроплита, 2 холодильники та морозильна камера.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: комп’ютером та трьома ноутбуками з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, трьома принтерами, сканером, телевізором та проектором.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти знаходиться на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.