17.01.2018 в ЗДО №13 «Веселка» відбулося ІІІ заняття семінару-практикуму «Формування мовленнєвої компетентності дошкільників» на тему: «Комунікативно-мовленнєва діяльність дошкільників».

Мета семінару полягала в підвищенні знань, професійної компетентності, педагогічної майстерності в реалізації завдань мовленнєвого розвитку. Систематизувати знання педагогів з проблеми формування мовленнєвої компетенції дітей в різних видах діяльності. Семінар пройшов у формі педагогічного рингу. Педагоги показали свої знання з української мови та знання методики розвитку мовлення. Всі присутні на семінарі отримали ідеї для впровадження в подальшу роботі з дітьми , а також позитивні емоції та гарний настрій. Наприкінці отримали невеличкі подаруночки.