22.04.2020 ІІ молодша “В” (Горішок) (Вихователі Рябко Т.М., Красножон Т.В.)

Тема дня Дитина і вулиця

Заняття Малювання

Тема. Небезпечна цукерка

Мета: вчити дітей зображувати предмет, який складається із

прямокутної та трикутної форм; учити наносити прямі лінії на трикутних формах та крапки на прямокутній, ритмічно наносячи на тло; розвивати увагу, спостережливість; виховувати акуратність у роботі.

Матеріал: аркуш паперу, гуашеві фарби, пензлі, серветки.

ХІД ЗАНЯТТЯ

  1. Ігроваситуація. Пропонуємодітям відгадати, хто завітав до них у гості.

Знають всі — дорослі й діти,

Я смачніше всіх на світі.

Різний одяг я ношу,

Ти скуштуй мене, прошу!

Смак як і раніше маю:

Карамельний, шоколадний,

І згущений, мармеладний.

Ви скоріш до рук беріть,

Розгорніть та в рот кладіть.

Здогадались, хто така? (Цукерка)

  1. Бесіда.

— Хто любить їсти цукерки?

— А чи корисні цукерки? Чому?

— А коли цукерка буває небезпечною?

— Як треба поводитись, коли незнайомець пропонує тобі на вулиці уцкерку?

— Чому це небезпечно?

  1. Виховательпропонуєдітям розглянути ілюстрацію або зразок цукерки.

Звертає увагу на те, якої вона форми (цукерка прямо-

кутної форми, а хвостики — трикутної).

  1. Фізкультхвилинка.

Червона Шапочка маленька

По лісу йшла собі раденько.

Знайшла там ягідку червону,

Нагнулась, взяти щоб в долоню.

А далі — ягідка вгорі,

На розлогому гіллі,

Висить собі й милує око.

Зірвем її ми дітворі,

Бо ж так кортить, хоча й високо.

Підстрибнем високо мерщій.

Стрибай і ти, лишень не стій.

Затерпли рученьки від праці.

В кулак зберемо наші пальці,

А потім їх потрясемо,

Спочити пальчикам дамо.

  1. Показ прийомівмалювання. Нагадуємодітям, як

малювати прямі лінії на трикутних формах та розташовувати крапки на прямокутній формі.

  1. Самостійна робота дітей.

7.Підсумок.

-Як ви розмальовували прямокутну форму?

-Як ви розмальовували трикутну форму?

Вихователь: Рябко Т.М.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *