Оцініть завдання

Тренуємо логіку: «Дороги й транспорт»

Це завдання призначене для маленьких дітей, які вчаться міркувати й робити перші обґрунтовані висновки. Воно дозволить потренувати логічне мислення, покращити навички мовлення, збагатити словниковий запас, а також сприятиме розвитку дрібної моторики та графомоторних навичок. Дитині треба уважно подивитись на два стовпчики з картинками (ліворуч розташовані зображення транспортних засобів, праворуч – зображення різних доріг), подумати та з’єднати лініями транспорт та відповідну дорогу. Виконуючи завдання дитина збагатить словниковий запас за темою «Транспорт», потренує навичку робити висновки, аналізувати, порівнювати відмінності, виділяти головні ознаки предметів, посприяє розвитку логіки та уваги. Завдання буде корисним для дітей раннього віку (3-4 роки) та дошкільнят.

(69 оцінок)
Завантажень 22774